Қарағанды медицина университеті
«Медицина және экология» журналы
«Медицина» ай сайынғы газеті
Басты бет
Академиялық жұмыс департаменті
Академиялық жұмыс департаменті

Академиялық жұмыс департаменті

Академиялық жұмыс департаменті

Нысаналы мақсаты –КеАҚ «ҚМУ» білім беру үдерісін ұйымдастыру, жоспарлау, қамтамасыз ету және бақылау.

Құрылымы мен ұйымы

7dcdc3102ac1468501a4c6b7a480ad91

АЖД құрамына кіреді:

•  білім алушылар контингентін есепке алу блогы;

•  тіркеу-офис блогы;

•  оқу үдерісін ұйымдастыру және жоспарлаублогы

Байланыс ақпараты:

Гоголь көшесі, 40/6, 2-ші қабат.

тел.8 (7212) 50-39-30

БІЛІМ АЛУШЫЛАР КОНТИНГЕНТІН ЕСЕПКЕ АЛУ БЛОГЫ

Нысаналы мақсаты – білім алушылардың жеке іс құжаттарын қабылдау, жүргізу және сақтау; барлық мамандықтар, курстар және оқу түрлері бойынша білім алушылардың контингентін есепке алу және бақылау; білім алушылар контингентінің қозғалысы бойынша бұйрықтар жобасын дайындау; білім беру туралы құжаттарды және дубликаттарды рәсімдеу.

Байланыс ақпараты:

Гоголь көшесі, 40/6, каб.263

Блог қызметкерлері:

Бас маман

Казиева Макпал Омиртаевна

M.Kazieva@qmu.kz

8 (7212) 503930 (вн.1338) каб. 261

Маман

Қали Айнұр Қызырқызы

Kali.A@qmu.kz

8 (7212) 503930 (вн.1642) каб. 261

Маман

Кожамжарова Жайдархан Курбановна

Kozhamzharova@qmu.kz

8 (7212) 503930 (вн.1641) каб. 261

Маман

Куралова Аяужан Жумабаевна

A.Kuralova@qmu.kz

8 (7212) 503930 (вн.1643) каб. 261

Маман

Кусайынова Акерке Кайырбековна

kusainova_a@qmu.kz

8 (7212) 503930 (вн.1644) каб. 261

Маман

Абдурашидова Жансая Турсынхановна

Abdurashidova@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1636) каб. 260

Маман

Абеуова Ляйля Кунтугановна

AbeuovaL@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1644) каб. 260

ОҚУ ҮДЕРІСІН ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖӘНЕ ЖОСПАРЛАУБЛОГЫ

Нысаналы мақсаты – оқу үрдісін ұйымдастыру, жалпы жоспарлау, қамтамасыз ету және үйлестіру, университеттің аудиторлық қорын есепке алу және бөлу.

Байланыс ақпараты:

Гоголь көшесі, 40/6, каб. 258,259

Блог қызметкерлері:

Бас маман

Сейсембаева Асель Ермековна

8 (7212)503930(вн.1347) каб. 259

Маман

Олжабай Нұргүл Арманқызы

OlzhabayN@qmu.kz8(7212)503930(вн.1541) каб. 258

Маман

Шалбаева Асем Талгатовна

Shalbaeva@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1637) каб. 258

Маман

Абдуллина Замзагуль Токишевна

Z.Abdullina@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1649) каб. 258

Маман

Алькенова Жанна Хамзекызы

Alkenova@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1645) каб. 258

Маман

Мукашева Гулдана Арыновна

MukasevaG@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1648) каб. 258

Маман

Зәрубай Гүлбаһрам Жанатқызы

Zarubay@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1646) каб. 258

ТІРКЕУ ОФИС БЛОГЫ

Нысаналы мақсаты – білім алушының оқу жетістіктерін тіркеу, білімін бақылаудың барлық формаларын ұйымдастыру, оқу үдерісін дистанциондық технологияларды қолдана отырып ұйымдастыру және білім алушының деке траекториясын құрастыру.

Байланыс ақпараты:

Гоголь көшесі, 40/6, каб. 259,260

Блог қызметкерлері:

Бас маман

Мухаметова Елена Леонидовна

Muhametova@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1660) каб 259

Маман

Галимтаев Куаныш Кайратович

Galimtaev@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1640) каб 260

Маман

Молдабаева Меруерт Султановна

MoldabaevaM@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1639) каб 260

Маман

Дутбаева Алмара Сериковна

A.dutbaeva@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1210) каб 260

Маман

Баешова Мира Увалихановна

Baeshova@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1638) каб 260

Маман

Жұмажанова Жансая Ерланқызы

Zhumazhanova@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1639) каб 260

Маман

Тойганбаева Коркем Мухаметолловна

Toyganbaeva@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1422) каб 252

Маман

Ракишева Лаура Габиденовна

Rakisheva@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1422) каб 252

Маман

Омарова Шахризат Тулкыбаевна

8(7212)503930(вн.1422) каб 252

Маман

Жұмағалиев Ерсайын Нариманұлы

Zhumaghaliev@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1564) каб 260

Маман

Риклефс Виктория Валерьевна

RiklefsV@qmu.kz

8(7212)503930(вн.1340) каб 260



Қазақстан 2050 Стратегиясы
ҚР электрондық үкіметі
ҚР денсаулық сақтау министрлігі
ҚР ДСМ Стратегиялық жоспары
ҚР Білім және ғылым министрлігі
Болашақ бағдарламасы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы Еуро аймақтық бюро
Magna Charta Universitatum
International Research Journal for Medical students
Өз қаражатынды басқаруды үйрен
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауы. 2014 жылғы 11 қараша.
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-практикалық орталығы
The cochrane library
Маманның білім деңгейін тексеру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары
ҚР Денсаулық сақтау министрлігі бекіткен басым бағдарламалар
Болашақ
Евразиялық интеграция
Жастармен ұлтық онлайн-консультациялар
Қаржы орталығы
Springer
Ұлттық клиникалық хаттамалар
Малайзия Ұлттық Университеті
Конференция күнтізбесі
ҚММУ ЕҢБЕК ҚАУІПСІЗДІГІ МЕН КҮЗЕТІ, ӨРТ ҚАУІПСІЗДІГІ ЕРЕЖЕЛЕРІ
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған «Денсаулық» мемлекеттік бағдарламасы
Мемлекет басшысы Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына жолдауы. 2015 жылғы 30 қараша
Образовательный кредит
ҚР-да міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу жөніндегі СҰРАҚТАР МЕН ЖАУАПТАР
ЕНПФ зейнетақы қоры
ӘЛЕУМЕТТІК МЕДИЦИНАЛЫҚ САҚТАНДЫРУ ҚОРЫ
Сауалнама
Студенттік кәсіпкерлік