Қарағанды медицина университеті
«Медицина және экология» журналы
«Медицина» ай сайынғы газеті

СББТО ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ

СББТО ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ

7addcaad5ddd34dbf8ca807ef2a31652

Құрылымдық бөлім басшысы- СББТО директоры 

Кемелова Гульшат Сейтмуратовна.

Kemelova@kgmu.kz

0c625bf98bd1666a1d1745fe326bb95f

Бас маман

Аимбетова Динара Булатовна

Аimbetova@kgmu.kz

СИМУЛЯЦИЯЛЫҚ ЖӘНЕ БІЛІМ БЕРУ ТЕХНОЛОГИЯЛАР ОРТАЛЫҒЫНЫҢҚҰРАМЫ:

·  әдістемелік сектор;

·  білім беру технологиялар секторы

·  тіркеу бөлімі;

·  IT секторы

·  Симуляциялық және білім беру орталығының жаттықтырушылары.

ӘДІСТЕМЕЛІК СЕКТОР

f92902eac565f2a207e556503163bbfe

ӘДІСТЕМЕЛІК СЕКТОР  ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ:

Әдіскер

Исатаева Жанар Советовна

Isataeva@kgmu.kz

Әдіскер

Бакирова Акмарал Берикболсынкызы

A_Bakirova@kgmu.kz

БІЛІМ БЕРУ ТЕХНОЛОГИЯЛАР СЕКТОРЫ

699b78c178bd242140c491e5215eacd7

Маман

Камарова Айнур Облысбаевна

A.Kamarova@kgmu.kz

ТІРКЕУ БӨЛІМІ

8621fcc8fc639bee2822d4b77acaff00

ТІРКЕУ БӨЛІМІ КЫЗМЕТКЕРЛЕРІ

Тіркеуші-инспектор 

Бейсенбаева Айгуль Толегенова

Beysenbaeva@kgmu.kz

Тіркеуші-инспектор 

Исатаева Гульаим Маратовна

Isataevag@kgmu.kz

IT СЕКТОРЫ

b04498112348ddf3215b8072e4fab903

IT СЕКТОР ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ:

Оқу жабдықтарына қызмет көрсету бойынша инженер

Приз Николай Владимирович

N.Priz@kgmu.kz

Оқу жабдықтарына қызмет көрсету бойынша инженер

Исатаев Дархан Маратович

Isataev@kgmu.kz

Симуляциялық және білім беру орталығының  жаттықтырушылары  

719496cfb06adc76e719c8e2b8655b27

СББТО  ЖАТТЫҚТЫРУШЫ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ 

СББТО жаттықтырушысы 

Аубакирова Д.Н.

D-Aubakirova@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Идрисова Г.К.

IdrisovaG@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Нурекешова Р.Ж.

Nurekeshova@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Ешетова А.А.

Eshetova@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Шмаков А.С.

Shmakov@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Евлоева Р.М.

Evloeva@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Касимова М.Б.

KasimovaM@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Шамшиева М.К.

Shamshieva@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Мухаметжанова Р.А.

Muhametzhanova@kgmu.kz

СББТО жаттықтырушысы 

Абаимова А.Ю.

-

СББТО жаттықтырушысы 

Тимохович М.В.

-

СББТО жаттықтырушысы 

Рахимбекова А. Е

СББТО ЖАТТЫҚТЫРУШЫ КӨМЕКШІЛЕРІ

30a4ad198855d6fd8b2ef4a8e20e0561

СББТО  ЖАТТЫҚТЫРУШЫ КӨМЕКШІСІ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІ 

Жаттықтырушының көмекшісі

Какишева А.К.

KakishevaA@kgmu.kz

Жаттықтырушының көмекшісі

Сайлаубекова А.М

Жаттықтырушының көмекшісі

Абдыгалиева С.С

Жаттықтырушының көмекшісі

Бейсембекова А.М

BeysembekovaA@kgmu.kz

Жаттықтырушының көмекшісі

Шаймерденова Б.А

Жаттықтырушының көмекшісі

Бекпердинова Н.К

Bekperdinova@kgmu.kz








Қазақстан 2050 Стратегиясы
ҚР электрондық үкіметі
ҚР денсаулық сақтау министрлігі
ҚР ДСМ Стратегиялық жоспары
ҚР Білім және ғылым министрлігі
Болашақ бағдарламасы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы Еуро аймақтық бюро
Magna Charta Universitatum
International Research Journal for Medical students
Өз қаражатынды басқаруды үйрен
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауы. 2014 жылғы 11 қараша.
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-практикалық орталығы
The cochrane library
Маманның білім деңгейін тексеру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары
ҚР Денсаулық сақтау министрлігі бекіткен басым бағдарламалар
Болашақ
Евразиялық интеграция
Жастармен ұлтық онлайн-консультациялар
Қаржы орталығы
Springer
Ұлттық клиникалық хаттамалар
Малайзия Ұлттық Университеті
Конференция күнтізбесі
ҚММУ ЕҢБЕК ҚАУІПСІЗДІГІ МЕН КҮЗЕТІ, ӨРТ ҚАУІПСІЗДІГІ ЕРЕЖЕЛЕРІ
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған «Денсаулық» мемлекеттік бағдарламасы
Мемлекет басшысы Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына жолдауы. 2015 жылғы 30 қараша
Образовательный кредит
ҚР-да міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу жөніндегі СҰРАҚТАР МЕН ЖАУАПТАР
ЕНПФ зейнетақы қоры
ӘЛЕУМЕТТІК МЕДИЦИНАЛЫҚ САҚТАНДЫРУ ҚОРЫ
Сауалнама
Студенттік кәсіпкерлік