Қарағанды медицина университеті
«Медицина және экология» журналы
Басты бет
Байланыс мәліметтері

Байланыс мәліметтері

Preview

Қарағанды қ

Гоголь к.,40



тел. 51-34-79, 50-39-30
факс: 51-89-31
e-mail: info@qmu.kz









Басқарма Төрағасы – Ректор – Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызы

Dosmagambetova@qmu.kz

Академиялық жұмыс жөніндегі проректор - Риклефс Виктор Петрович

V.Riklefs@qmu.kz

Стратегиялық даму және ғылым жөніндегі проректор - Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы

 turmuhambetova@qmu.kz

Клиникалық жұмыс жөніндегі проректор - Көшерова Бақыт Нұрғалиқызы

Kosherova@qmu.kz

Провост (бірінші проректор) - Вайва Хэндриксон

vhendrikson@qmu.kz

«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ басқарма директоры - Бектұрғанов Зәкір Зәкәрияұлы

Bekturganov@qmu.kz

Медицина мектебі – декан Газалиева Меруерт Арыстановна

Gazalieva@qmu.kz

Қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебі – декан Каюпова Гаухар Сериковна

KayupovaG@kgmu.kz

Мейіргерлік білім беру мектебі – декан Естемесова Карлыгаш Амангельдиевна

Estemesova@qmu.kz

Стоматология мектебі – деканның м.а. Калина Айнур Сериковна

Kalina@qmu.kz

Зерттеу мектебі – декан Едильбаева Танзира Токтархановна

Edilbaeva@qmu.kz

Халықаралық медицина факультеті – декан Толеубеков Куатбек Куанышбекович

Toleubekov@qmu.kz

Кәсіби дамыту және резидентура мектебі – декан Ташкенбаева Венера Базарбековна

Tashkenbaeva@qmu.kz

№ 7, 34, 49, 53 автобустарымен жүру

№ 05, 06, 08, 23, 29, 30 маршруттық таксилерімен жүру

"Боулинг" аялдамасы


Қазақстан 2050 Стратегиясы
ҚР электрондық үкіметі
ҚР денсаулық сақтау министрлігі
ҚР ДСМ Стратегиялық жоспары
ҚР Білім және ғылым министрлігі
Болашақ бағдарламасы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы
Бүкіләлемдік денсаулық сақтау ұйымы Еуро аймақтық бюро
Magna Charta Universitatum
International Research Journal for Medical students
Өз қаражатынды басқаруды үйрен
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауы. 2014 жылғы 11 қараша.
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемаларының республикалық ғылыми-практикалық орталығы
The cochrane library
Маманның білім деңгейін тексеру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары
ҚР Денсаулық сақтау министрлігі бекіткен басым бағдарламалар
Болашақ
Евразиялық интеграция
Жастармен ұлтық онлайн-консультациялар
Қаржы орталығы
Springer
Ұлттық клиникалық хаттамалар
Малайзия Ұлттық Университеті
Конференция күнтізбесі
ҚММУ ЕҢБЕК ҚАУІПСІЗДІГІ МЕН КҮЗЕТІ, ӨРТ ҚАУІПСІЗДІГІ ЕРЕЖЕЛЕРІ
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған «Денсаулық» мемлекеттік бағдарламасы
Мемлекет басшысы Н.Назарбаевтың Қазақстан халқына жолдауы. 2015 жылғы 30 қараша
Образовательный кредит
ҚР-да міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды енгізу жөніндегі СҰРАҚТАР МЕН ЖАУАПТАР
ЕНПФ зейнетақы қоры
ӘЛЕУМЕТТІК МЕДИЦИНАЛЫҚ САҚТАНДЫРУ ҚОРЫ
Сауалнама
Студенттік кәсіпкерлік